Poznaj odpowiedź na najczęściej zadawane pytania

Nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie? Skontaktuj się z nami!

Jak wygląda procedura?

Sam wybierasz samochód. My go sprawdzamy na miejscu. My walczymy o jak najlepsza cenę. My go ładujemy I wysyłamy. My go dostarczamy pod dom.

Zakupy tego typu mogą być ryzykowne ale Dubaimotors dba o to żeby cała procedura była przezroczysta I żeby klient zawsze był poinformowany o tym co dokładnie się dzieje.

100%, nie ma dodatkowych kosztów, nie ma zmian.

Niektóre marki samochodów wychodzą lepiej niż te w Polsce, 50%-60% przebitki, a niektóre są unikatami pożądanymi w Europie. Takim przykładem jest marka Volvo która nie jest marką premium na rynku ZEA.

Głównie są GCC spec , Gulf Co-operation Council. Dużo pojazdów jest importowane bezpośrednio z Japonii (Japan Spec). Głównie klasyki I starsze Mercedesy , BMW.

Sprawdzamy samochód po lakierze digitalnym czujnikiem lakieru, patrzymy na wymieniane części przód/tył , badamy pojazd po numerze VIN, czy miał kolizje lub był naprawiany. Robimy test na drodze publicznej, czyli 20-50km test żeby zobaczyć czy pojazd jest sprawny.

Wszystkie z całego świata! Królują marki japońskie i niemieckie klasyki jak i rarytasy. Co w ZEA jest normalną codziennością to w Polsce jest perełką. Zawsze trzeba szukać i znaleźć swój wybrany samochód nie każdy się opłaca. Dubaimotors zawsze może państwu doradzić lub zasugerować właściwy wybór.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dubai Motors?

Potrzebujesz pomocy?

Klient jest dla nas najważniejszy. Służymy pomocą w każdym aspekcie, starając się zaproponować najlepsze rozwiązanie w każdej sprawie.

Zadzwoń

Zadaj nam wszystkie pytania telefonicznie!

Napisz E-mail

Wyślij swoje zapytanie na naszą skrzynkę!

Fanpage

Napisz wiadomość na Facebooku